Personelimiz

   Mustafa KUMDAKCI - Kurucu Müdür

   
1961 Eskişehir doğumlu. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik-Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünü bitirdikten sonra 1986-2009 yılları arasında Deniz Kuvvetleri'nde Matematik ve Astronomi Dersleri öğretmenliği, Grup Başkanlığı, Fen Dersleri bölüm başkanlığı ve Öğretim başkanlığı görevlerini ifa ederek emekli oldu. Bu süreçte Masa Tenisi İkinci Kademe Antrenörlüğü ve İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Genel Astronomi dalında birinci Yüksek Lisansını ve Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde ise Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında ikinci yüksek lisansını yaptı. Eğitim alanında uzun süreler öğretmenlik ve idarecilik görevleri yanında birçok eğitim ve yönetim konulu kurs ve seminerlerine katılmıştır. 2010 yılında Yeşil Koza Anaokulu   ailesine katılmıştır.Mustafa Kumdakcı evli olup , Göker ve Gökalp'in babasıdır.  

             
   
Psikolojik Danışman Elif ÖZEN       

 1991’de İstanbul'da doğan Elif ÖZEN, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sürerken 2013 yılında Hollanda Utrecht University'de, Erasmus öğrenci değişim programına katılmıştır. Mezun olduktan sonra 2 yıl süreyle özel bir okulda "okul psikolojik danışmanı" olarak görev yapan ÖZEN, 2015 yılında, Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde PDR bölümünde yüksek lisansına başlamış olup tez çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Eylül 2016 yılından itibaren Özel bir Çocuk ve Aile Danışmanlık merkezinde çocuklarla beraber psikolojik danışman olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Psikolojik Danışmanımız, 2017-2018 eğitim öğretim döneminden itibaren " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne katılmıştır.

 

 

  Seda ÇELİKBIÇAK - Sınıf Öğretmeni


1995 İstanbul doğumlu Öğretmenimiz, 2013 yılında Yüksel-İlhan ALANYALI Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra, 4 yıllık Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi - Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde tamamlamış, eğitimi süresince çeşitli okullarda staj yapmıştır. 2017-2018 eğitim öğretim döneminden itibaren " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne katılmıştır.

 

      Duygu İÇLİ -Sınıf Öğretmeni

1988 İstanbul doğumlu olup, Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi Çocuk gelişimi bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Çeşitli Anaokullarında 3.5 yıl ve Yeşil Koza Anaokulu bünyesinde 2009 yılından beri okulumuzda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Mesleğinde 12 yıldan fazla süredir deneyimi olan öğretmenimiz, alanında ki gelişmeleri takip ederek, yenilikçi bir yol izlemektedir.

 

   Burçak KAYİŞ -  Sınıf Öğretmeni

 1993 İstanbul doğumlu olan öğretmenimiz, 2011 yılında Giresun Kız Meslek ve AnadoluTeknik Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde başladığı 4 yıllık Lisans eğitimini 2015 yılında tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Giresun Üniversitesi okul öncesi eğitim uygulama ve araştırma merkezi anaokulunda sınıf öğretmenliği görevi yapmıştır.2017-2018 eğitim ve öğretim döneminde "Yeşil Koza Anaokulu Ailesi"  ne katılmıştır.

 

 

  Dilek AVŞAR -Sınıf Öğretmeni

 

1982 Kadıköy-İstanbul doğumlu olup, 1999 yılında Maltepe Kız Meslek lisesi ÇocukGelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli anaokullarında sınıf öğretmeni olarak görev almıştır. 2016 yılında " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne katılımıştır. Masal Ada'nın annesidir.

 

   Elif GÜNDÖNER -  Sınıf Öğretmeni, Koordinatör Öğretmen

 

1988 İstanbul doğumlu olup Kadıköy meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Daha sonra çeşitli kurumlarda staj ve anaokulu öğretmenliği yapmıştır. 4 yıllık Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde yapöış ve 2012 yılında mezun olmuştur.

 

     Tuğçe TURGUT - Stajyer Öğretmen

 

2016-2017 döneminde Stajyerimiz olan Tuğçe TURGUT, 2017-2018 eğitim öğretim döneminden itibaren Doğuş Üniversitesinde çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünde eğitim hayatını sürdürecektir.

 

  Filiz Kınalı KUMDAKCI - Eğitim Koordinatörü - Zekâ  Oyunları Dersi ve Matematik ,Fen,Satranç,Öğrt.

   1965 yılında Çatalcada doğdu. Lise : İstanbul Kız Lisesi’ni Üniversite : İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi 
Matematik – Astronomi bölümü’nü Yüksek Lisans: 
1-) İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü      Genel Astronomi bölümü’nü 
2-) Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü      Eğitim Yönetimi ve  Denetimi bölümü’nü bitirdi. 
1987-2008 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda Matematik Öğretmeni Subay olarak görev yaptı.
2008 yılında Albay rütbesi ile emekli oldu. 2006 yılında Drama eğitimi alan öğretmenimiz, 
2009 yılında sanatçı Ayşın Sal Oruç’tan resim ve sanatçı Çiğdem Ertem’den ebru  dersleri aldı.
2010-2011 Suadiye Sanat Galerisi’nde Ayşın Şal Oruç ve Yunis Oruç’tan resim dersleri almaya devam etti. 2012 Ocak ayında, Caddebostan Kültür merkezinde "Karmaşık" adlı kişisel sanat sergisini, 2015 yılı Şubat ayında Kozyatağı Kültür Merkezinde Babama isimli "el"temalı kişisel sergisini açtı. 2015 yılında Türk Beyin Takımının akıl ve Zeka oyunları Programına katılarak sertifikasını aldı. Mustafa Kumdakcı ile evli olup, Göker ve Gökalp adlarında iki oğlu vardır.

 

    Ebru ÖZCAN - İngilizce Öğretmeni

 

 1974 İstanbul Doğumlu Olup, Amerikada, Southeastren University Business Management bölümünden 1997 yılında mezun olduktan sonra Golden Date Üniversitesinden English Languega Teaching Certificate almıştır. Türkiyeye döndükten Sonra Marmara Üniversitesinden İngilizce Öğretmenliği Pedogojik sertifikasını almıştır.Çeşitli eğitim kurumlarında 13 yıldır İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Evli olup  Ada ve Arda 'nın annesidir.

 

   Evin ÖZSOY - Zumba Kids ve Çocuk Yogası Eğitmeni


1980  Ankara doğumlu olup,2000 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat mühendisliğinden ve aynı zamanda Ankara Aslı Bale Dans Okulundan da mezun olmuştur.Royal Akademi Dans Öğretmenliği eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kolej ve anaokullarında dans öğretmenliği, MEB
 Akademi Çizgi Dans okulunda 7 yıl dans öğretmenliği yapmıştır.Hayat boyu öğrenme en büyük hobisi olan eğitmenimiz çocuk yogası, aile yogası,zumba ve zumba kids eğitimlerini de tamamlamıştır." Yeşil Koza Anaokulu Ailesi" ne 2016 yılında katılLal ve Nil'in anneleridir.

 

 Funda Cihangir BAYAR - Orff Müzik Öğretmeni

   
1970 yılında İstanbul doğumlu olup,1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Keman bölümünden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren Solfej, Şan, Keman, Piyano derslerinin yanısıra  anaokullarında orff müzik eğitimi de  vermektedir. Halen Haydarpaşa Anadolu Lisesi Müzik Öğretmenliği ve Saint Joseph Müzik Kulübü öğretmenliklerini de sürdürmektedir. 2015 yılında  " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi" ne katılmıştır. 

 

  Aras Yazıcı - Sanat Atölyesi ( Resim, Seramik, Heykel ) Dersleri Öğretmeni

1994 İstanbul doğumlu olup Marmara Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünde eğitimini sürdürmektedir. " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne 2015 yılında katılmıştır.

 

 Şebnem SARAL - Diyetisyen

 
  1990 doğumludur. Pertevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Stajını,   Memorial Şişli hastanesinde  tamamlamıştır.
 Aylık yemek listemizin okul öncesi çocuklarının beslenme programına göre kontrolünü yapan Diyetisyenimiz, ayrıca dönem içinde çocukların sağlıklı beslenmesi konulu veli seminerleri vermektedir.


    Şükran ESEN- Aşçı  
   
    1964 İstanbul doğumlu. 15 yıl süreyle kendi aile restorantını işletmiş,bunun dışında çeşitli resmi ve özel kurumlarda aşçı, usta aşçı görevleri yapmıştır. 2011 yılından kurumumuza katılan Şükran ESEN, Kutlay'ın annesidir.