Personelimiz

   Mustafa KUMDAKCI - Kurucu Müdür  

    1961 Eskişehir doğumlu. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik-Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümünü bitirdikten sonra 1986-2009 yılları arasında Deniz Kuvvetleri'nde Matematik ve Astronomi Dersleri öğretmenliği, Grup Başkanlığı, Fen Dersleri bölüm başkanlığı ve Öğretim başkanlığı görevlerini ifa ederek emekli oldu. Bu süreçte Masa Tenisi İkinci Kademe Antrenörlüğü ve İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Genel Astronomi dalında birinci Yüksek Lisansını ve Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde ise Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında ikinci yüksek lisansını yaptı. Eğitim alanında uzun süreler öğretmenlik ve idarecilik görevleri yanında birçok eğitim ve yönetim konulu kurs ve seminerlerine katılmıştır. 2010 yılında Yeşil Koza Anaokulu   ailesine katılmıştır.Mustafa Kumdakcı evli olup , Göker ve Gökalp'in babasıdır.  
             

 

  Filiz Kınalı KUMDAKCI - Eğitim Koord- Zekâ  Oyunları Dersi ve Matematik ,Fen,Satranç,Öğrt. Sertifikalar

   1965 yılında Çatalcada doğdu. Lise : İstanbul Kız Lisesi’ni Üniversite : İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi 
Matematik – Astronomi bölümü’nü Yüksek Lisans: 
1-) İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü      Genel Astronomi bölümü’nü 
2-) Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü      Eğitim Yönetimi ve  Denetimi bölümü’nü bitirdi. 
1987-2008 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda Matematik Öğretmeni Subay olarak görev yaptı.
2008 yılında Albay rütbesi ile emekli oldu. 2006 yılında Drama eğitimi alan öğretmenimiz, 
2009 yılında sanatçı Ayşın Sal Oruç’tan resim ve sanatçı Çiğdem Ertem’den ebru  dersleri aldı.
2015 yılında Türk Beyin Takımından Zeka Oyunları Eğitmen Sertifikası alan öğretmenimiz Göker ve Gökalp'in annesidir.

 

    Psikolojik Danışman Elif ÖZEN       

 1991’de İstanbul'da doğan Elif ÖZEN, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sürerken 2013 yılında Hollanda Utrecht University'de, Erasmus öğrenci değişim programına katılmıştır. Mezun olduktan sonra 2 yıl süreyle özel bir okulda "okul psikolojik danışmanı" olarak görev yapan ÖZEN, 2015 yılında, Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde PDR bölümünde yüksek lisansına başlamış olup tez çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Eylül 2016 yılından itibaren Özel bir Çocuk ve Aile Danışmanlık merkezinde çocuklarla beraber psikolojik danışman olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Psikolojik Danışmanımız, 2017-2018 eğitim öğretim döneminden itibaren " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne katılmıştır.

 

       Duygu İÇLİ -Galaksiler Sınıfı Öğretmeni

1988 İstanbul doğumlu olup, Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi Çocuk gelişimi bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Çeşitli Anaokullarında 3.5 yıl ve Yeşil Koza Anaokulu bünyesinde 2009 yılından beri okulumuzda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Mesleğinde 12 yıldan fazla süredir deneyimi olan öğretmenimiz, alanında ki gelişmeleri takip ederek, yenilikçi bir yol izlemektedir.

 

   Zeynep ÖZTÜRK KARADEMİR -  Yıldızlar Sınıfı Öğretmeni

 1994 İstanbul doğumlu olan öğretmenimiz, 2012 yılında Tolga ÇINAR Kız Meslek ve AnadoluTeknik Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra Fatih Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü 2015 yılında başarıyla bitirmiştir. İstanbul ÜniversitesiSosyal Hizmetler Bölümünü ikinci Üniversitesi olarak devam etmektedir. Montessori, Anne-Baba Eğitimi,Frosting bilişimsel görsel algı testi b.b. bir çok seminerlere katılmıştır.7 senelik Anaokulu deneyimi olan öğretmenimiz bir çok özel kurumlarda görev almıştır.Emir Aras'ın annesidir. 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminde "Yeşil Koza Anaokulu Ailesi"  ne katılmıştır.

 

 

  Dilek AVŞAR - Gezegenler Sınıfı Öğretmeni

 

1982 Kadıköy-İstanbul doğumlu olup, 1999 yılında Maltepe Kız Meslek lisesi ÇocukGelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli anaokullarında sınıf öğretmeni olarak görev almıştır. 2016 yılında " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi " ne katılımıştır. Masal Ada'nın annesidir.

 

   Elif GÜNDÖNER -  Bulutlar Sınıfı ( Play Group ) Öğretmeni, 

 

1988 İstanbul doğumlu olup Kadıköy meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Daha sonra çeşitli kurumlarda staj ve anaokulu öğretmenliği yapmıştır. 4 yıllık Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme bölümünde yapöış ve 2012 yılında mezun olmuştur. Yeşil Koza Anaokulu ailesine 2015 yılında katılmıştır.

 

     Seda DURSUN - Koordinatör Öğretmen

 1994 Doğumlu öğretmenimiz, Hanak çok programlı lisesi Çocuk Gelişimi bölümünü 2011 yılında bitirmiş olup, Halen çocuk gelişimi bölümünde ön lisans eğitimine devam etmektedir. Yeşil Koza Anaokulu Ailesine 2017-2018 eğitim öğretim yılında katılmıştır. Evlidir.

   Kader GÜNDOĞAN, Koordinatör öğretmen

1986 Bor doğumlu olan öğretmenimiz,Mesleki açık öğretim lisesinde çocuk gelişimi ve eğitimi yüz yüze eğitimini 2016-2017 yılında tamamlamıştır. Yeşil Koza Anaokulu ailesine 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında katılmıştır.

 

     Catherine Egbe ENOW - İngilizce Öğretmeni

 

 1987 Kamerun doğumlu olup,  TESOL Certifıcate from Academy Trannıng Center CANADA eğitimini tamamladıktan sonra kendisi gibi İngilizce öğretmeni olan eşiyle 2013 yılında Türkiyeye gelip Ankarada çeşitli okullarda İngilizce öğretmenliği yapmıştır. 2017 yılında eşiyle İstanbula gelen öğretmenimiz Yeşil Koza Anaokulu Ailesine katılmıştır. Yakında bebek beklediği için, Aralık ayında doğum iznine ayrılmıştır.

 

  Selçuk KÜRTMEN - İngilizce Öğretmeni

 

 Kahramanmaraş doğumlu olup, 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği bölümünde Lisans eğitimine başlayan öğretmenimiz 2017 yılında lisans eğitimini bitirmiştir.Çeşitli ana okullarında ve devlet ilkokulunda İngilizce öğretmenliği görevlerini ve amatör futbol oyunculuğu yapan öğretmenimiz 2017 yılında Yeşil Koza Anaokulu ailesine katılmıştır.

 

    Evin ÖZSOY - Zumba Kids ve Çocuk Yogası Eğitmeni


1980  Ankara doğumlu olup,2000 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat mühendisliğinden ve aynı zamanda Ankara Aslı Bale Dans Okulundan da mezun olmuştur.Royal Akademi Dans Öğretmenliği eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli kolej ve anaokullarında dans öğretmenliği, MEB
 Akademi Çizgi Dans okulunda 7 yıl dans öğretmenliği yapmıştır.Hayat boyu öğrenme en büyük hobisi olan eğitmenimiz çocuk yogası, aile yogası,zumba ve zumba kids eğitimlerini de tamamlamıştır." Yeşil Koza Anaokulu Ailesi" ne 2016 yılında katılan eğitmenimiz, Lal ve Nil'in anneleridir.

 

 Funda Cihangir BAYAR - Orff Müzik Öğretmeni

   
1970 yılında İstanbul doğumlu olup,1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Keman bölümünden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren Solfej, Şan, Keman, Piyano derslerinin yanısıra  anaokullarında orff müzik eğitimi de  vermektedir. Halen Haydarpaşa Anadolu Lisesi Müzik Öğretmenliği ve Saint Joseph Müzik Kulübü öğretmenliklerini de sürdürmektedir. 2015 yılında  " Yeşil Koza Anaokulu Ailesi" ne katılmıştır. 

 

  Ayfer IŞIK - Sanat Atölyesi ( Resim, Seramik, Heykel ) Dersleri Öğretmeni

2006 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Resim bölümünden mezun olmuştur. Halk Eğitim Merkezi,Tegev ve anaokullarında çalışmıştır.Pedogojik formasyonunu Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinden 2017 yılında almıştır. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 Şebnem SARAL - Diyetisyen

 
  1990 doğumludur. Pertevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra, Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Stajını,   Memorial Şişli hastanesinde  tamamlamıştır.
 Aylık yemek listemizin okul öncesi çocuklarının beslenme programına göre kontrolünü yapan Diyetisyenimiz, ayrıca dönem içinde çocukların sağlıklı beslenmesi konulu veli seminerleri vermektedir.Yeşil Koza Anaokulu ailesine 2012 yılında katılmıştır.


    Reşide Yağmur ÇELEN- Aşçı  
   
    1988 İstanbul doğumlu olup, Lise eğitimini 2009 yılında tamamlamış. Anadolu Üniversitesinde Bankacılık sistemlerinde Üniversite eğitimine devam etmektedir. Yeşil Koza Anaokulu ailesine 2017 yılında katılan personelimiz, Ceylin'in annesidir.